Adam Jarosz: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Administracji Publicznej

(Utworzono nową stronę "'''Adam Jarosz''' – doktor, adiunkt w Instytucie Politologii Uniwersytetu Zielonogórskiego i sekretarz naukowy Copernicus Graduate School. Zainteresowania naukowe kon...")
 
 
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
'''Adam Jarosz''' – doktor, adiunkt w Instytucie Politologii Uniwersytetu Zielonogórskiego i sekretarz naukowy Copernicus Graduate School. Zainteresowania naukowe koncentrują się na zagadnieniach dotyczących samorządów miejskich, koncepcji ''governance'' i partycypacji społecznej na szczeblu lokalnym, a także historii i współczesności Niemiec, stosunków polsko-niemieckich, transformacji ustrojowej po 1989 r., obszarów przygranicznych oraz pozycji prezydenta w systemie politycznym III RP.
+
<languages/>
 +
<translate>
 +
<!--T:1-->
 +
'''Adam Jarosz''' – doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce, adiunkt w Zakładzie Polityki Publicznej Instytucie Politologii Uniwersytetu Zielonogórskiego i sekretarz naukowy Copernicus Graduate School. Zainteresowania naukowe koncentrują się na zagadnieniach dotyczących samorządów miejskich, koncepcji governance i partycypacji społecznej na szczeblu lokalnym, a także historii i współczesności Niemiec, stosunków polsko niemieckich, transformacji ustrojowej po 1989 r., obszarów przygranicznych oraz pozycji prezydenta w systemie politycznym III RP.
 +
</translate>
 +
[[Category: Autorzy (Authors)]]

Aktualna wersja na dzień 00:33, 16 lut 2020

Inne języki:
English • ‎français • ‎polski

Adam Jarosz – doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce, adiunkt w Zakładzie Polityki Publicznej Instytucie Politologii Uniwersytetu Zielonogórskiego i sekretarz naukowy Copernicus Graduate School. Zainteresowania naukowe koncentrują się na zagadnieniach dotyczących samorządów miejskich, koncepcji governance i partycypacji społecznej na szczeblu lokalnym, a także historii i współczesności Niemiec, stosunków polsko niemieckich, transformacji ustrojowej po 1989 r., obszarów przygranicznych oraz pozycji prezydenta w systemie politycznym III RP.

Counterliczniki